| Versiyon Adı | 2.2 Platinum |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 641 km |
| Sistem Gücü | 202 HP |
| Sistem Torku | 441 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2157 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 11.7 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 2195 Kg |
| Uzunluk | 5405 mm |
| Genişlik | 1950 mm |
| Yükseklik | 1855 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 1.410.000 ₺ |
| Aralık | 1.410.000 ₺ |