| Versiyon Adı | 1.4 TDI Ambition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1422 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1234 Kg |
| Uzunluk | 4483 mm |
| Genişlik | 1706 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 75.400 ₺ |
| Şubat | 79.900 ₺ |
| Mart | 79.900 ₺ |
| Nisan | 79.900 ₺ |
| Mayıs | 78.400 ₺ |
| Haziran | 77.400 ₺ |
| Temmuz | 82.400 ₺ |
| Ağustos | 84.400 ₺ |
| Eylül | 87.400 ₺ |
| Ekim | 87.400 ₺ |
| Kasım | 90.300 ₺ |
| Aralık | 96.300 ₺ |