| Versiyon Adı | Yeni 1.5 Premium |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 917 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 207 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 910 lt |
| Boş Ağırlık | 1702 Kg |
| Uzunluk | 4758 mm |
| Genişlik | 1864 mm |
| Yükseklik | 1669 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 2.499.000 ₺ |
| Eylül | 2.699.000 ₺ |
| Ekim | 2.750.000 ₺ |
| Kasım | 2.750.000 ₺ |
| Aralık | 2.753.000 ₺ |