| Versiyon Adı | 1.2 TSI Ambition |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 305 lt |
| Boş Ağırlık | 1109 Kg |
| Uzunluk | 3992 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1400 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 41.900 ₺ |
| Mayıs | 41.900 ₺ |
| Haziran | 43.900 ₺ |
| Temmuz | 43.900 ₺ |
| Ağustos | 43.900 ₺ |
| Eylül | 45.700 ₺ |
| Ekim | 45.700 ₺ |
| Kasım | 45.700 ₺ |
| Aralık | 45.700 ₺ |