| Versiyon Adı | 1.0 Joy |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 893 km |
| Sistem Gücü | 65 HP |
| Sistem Torku | 95 Nm |
| Maksimum Hız | 157 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 17 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 628 lt |
| Boş Ağırlık | 1109 Kg |
| Uzunluk | 4396 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 179.900 ₺ |
| Haziran | 185.900 ₺ |
| Ağustos | 181.900 ₺ |
| Ekim | 194.900 ₺ |
| Kasım | 236.000 ₺ |
| Aralık | 286.600 ₺ |