| Versiyon Adı | 1.2 Icon |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 870 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 434 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4359 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1447 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 83.150 ₺ |
| Şubat | 84.600 ₺ |
| Mart | 87.200 ₺ |
| Nisan | 91.200 ₺ |
| Mayıs | 91.200 ₺ |
| Haziran | 92.550 ₺ |
| Temmuz | 92.600 ₺ |
| Ağustos | 93.700 ₺ |
| Eylül | 93.700 ₺ |
| Ekim | 94.950 ₺ |
| Kasım | 99.050 ₺ |
| Aralık | 101.100 ₺ |