| Versiyon Adı | Sport Tourer 1.6 DCi GT-Line |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1500 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 524 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4567 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1507 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 92.950 ₺ |