| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Active Sky Pack |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1087 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1486 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1879 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 213.170 ₺ |