| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Allure AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1465 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1879 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 173.500 ₺ |
| Mart | 167.500 ₺ |
| Nisan | 171.200 ₺ |
| Mayıs | 183.200 ₺ |
| Haziran | 186.200 ₺ |
| Temmuz | 188.200 ₺ |
| Ağustos | 210.200 ₺ |
| Eylül | 215.500 ₺ |
| Ekim | 228.000 ₺ |
| Kasım | 243.000 ₺ |
| Aralık | 238.000 ₺ |