| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Active AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1846 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 72 lt |
| Bagaj Hacmi | 473 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4830 mm |
| Genişlik | 1920 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 120.500 ₺ |
| Şubat | 120.500 ₺ |
| Mart | 117.500 ₺ |
| Nisan | 120.500 ₺ |
| Mayıs | 115.500 ₺ |
| Haziran | 115.500 ₺ |
| Temmuz | 115.500 ₺ |
| Ağustos | 115.500 ₺ |
| Eylül | 110.000 ₺ |
| Ekim | 112.000 ₺ |
| Kasım | 128.990 ₺ |
| Aralık | 123.660 ₺ |