| Versiyon Adı | Grand Sport 1.5 Enjoy |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1033 km |
| Sistem Gücü | 165 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 222 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 490 lt |
| Boş Ağırlık | 1365 Kg |
| Uzunluk | 4897 mm |
| Genişlik | 1863 mm |
| Yükseklik | 1455 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 118.900 ₺ |
| Haziran | 122.900 ₺ |
| Temmuz | 122.900 ₺ |
| Ağustos | 124.750 ₺ |
| Eylül | 136.500 ₺ |
| Ekim | 135.600 ₺ |
| Kasım | 142.500 ₺ |
| Aralık | 140.900 ₺ |