| Versiyon Adı | 1.5d Elegance AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1154 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | 1286 Kg |
| Uzunluk | 4217 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1605 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 314.900 ₺ |
| Mart | 314.900 ₺ |
| Nisan | 324.900 ₺ |
| Mayıs | 340.900 ₺ |
| Haziran | 356.900 ₺ |
| Temmuz | 366.900 ₺ |
| Ekim | 376.900 ₺ |
| Kasım | 411.900 ₺ |
| Aralık | 528.900 ₺ |