| Versiyon Adı | 1.2 Essential AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 918 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | 1291 Kg |
| Uzunluk | 4217 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1605 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 329.900 ₺ |
| Ekim | 334.900 ₺ |
| Kasım | 357.900 ₺ |
| Aralık | 451.900 ₺ |