| Versiyon Adı | 1.2 Black Edition X-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 982 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 165 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1332 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 100.200 ₺ |
| Şubat | 100.200 ₺ |
| Mart | 101.200 ₺ |
| Nisan | 101.700 ₺ |
| Mayıs | 101.700 ₺ |
| Haziran | 103.650 ₺ |
| Temmuz | 104.300 ₺ |
| Ağustos | 104.300 ₺ |
| Eylül | 105.500 ₺ |
| Ekim | 99.950 ₺ |
| Kasım | 100.010 ₺ |
| Aralık | 102.910 ₺ |