| Versiyon Adı | 1.5 DCi Platinum Premium Pack |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1365 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 106.990 ₺ |
| Eylül | 110.290 ₺ |
| Ekim | 114.290 ₺ |
| Kasım | 114.290 ₺ |
| Aralık | 113.490 ₺ |