| Versiyon Adı | B180 1.6 Elite |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 893 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4393 mm |
| Genişlik | 1786 mm |
| Yükseklik | 1557 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 118.200 ₺ |
| Mart | 118.200 ₺ |
| Nisan | 118.200 ₺ |
| Mayıs | 118.200 ₺ |
| Haziran | 119.400 ₺ |
| Temmuz | 119.400 ₺ |
| Ağustos | 119.400 ₺ |
| Eylül | 119.400 ₺ |
| Ekim | 123.000 ₺ |
| Kasım | 123.000 ₺ |
| Aralık | 141.100 ₺ |