| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Elegance DCT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1227 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 562 lt |
| Boş Ağırlık | 1527 Kg |
| Uzunluk | 4515 mm |
| Genişlik | 1865 mm |
| Yükseklik | 1645 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.390.000 ₺ |
| Nisan | 1.450.000 ₺ |
| Mayıs | 1.560.000 ₺ |
| Haziran | 1.642.000 ₺ |
| Temmuz | 1.810.100 ₺ |
| Ağustos | 1.805.000 ₺ |
| Kasım | 1.805.000 ₺ |