| Versiyon Adı | Elegance Standard Range |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 394 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 125 kW |
| Şarj Süresi | ~ 355 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 16.6 kWh |
| Batarya Hacmi | 58 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4680 mm |
| Genişlik | 1880 mm |
| Yükseklik | 1545 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.920.000 ₺ |
| Nisan | 1.920.000 ₺ |
| Kasım | 1.920.000 ₺ |
| Aralık | 1.924.000 ₺ |