| Versiyon Adı | 1.0 Sport |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4236 mm |
| Genişlik | 1805 mm |
| Yükseklik | 1667 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 164.900 ₺ |