| Versiyon Adı | 1.3 Limited |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1322 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1874 mm |
| Yükseklik | 1629 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 364.900 ₺ |
| Eylül | 425.500 ₺ |
| Ekim | 439.950 ₺ |
| Kasım | 454.950 ₺ |
| Aralık | 469.950 ₺ |