| Versiyon Adı | 1.6 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 925 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1454 Kg |
| Uzunluk | 4475 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 117.600 ₺ |
| Mart | 114.100 ₺ |
| Nisan | 122.050 ₺ |
| Mayıs | 124.500 ₺ |
| Haziran | 136.500 ₺ |
| Temmuz | 138.800 ₺ |
| Ağustos | 153.350 ₺ |
| Eylül | 143.840 ₺ |
| Ekim | 143.550 ₺ |
| Kasım | 128.950 ₺ |
| Aralık | 128.950 ₺ |