| Versiyon Adı | 1.2 Go Special Edition |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 645 km |
| Sistem Gücü | 87 HP |
| Sistem Torku | 120 Nm |
| Maksimum Hız | 163 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 252 lt |
| Boş Ağırlık | 1036 Kg |
| Uzunluk | 3665 mm |
| Genişlik | 1660 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 48.350 ₺ |
| Temmuz | 48.350 ₺ |
| Ağustos | 48.350 ₺ |
| Eylül | 48.350 ₺ |
| Ekim | 48.350 ₺ |
| Kasım | 48.350 ₺ |
| Aralık | 48.350 ₺ |