| Versiyon Adı | 1.5 Executive CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 393 lt |
| Boş Ağırlık | 1350 Kg |
| Uzunluk | 4294 mm |
| Genişlik | 1772 mm |
| Yükseklik | 1605 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 117.900 ₺ |
| Mayıs | 117.900 ₺ |
| Temmuz | 121.000 ₺ |
| Ağustos | 122.600 ₺ |
| Eylül | 122.600 ₺ |
| Ekim | 122.600 ₺ |
| Kasım | 123.800 ₺ |
| Aralık | 127.500 ₺ |