| Versiyon Adı | Van 1.5 TDCi Deluxe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1207 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1747 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 49.030 ₺ |
| Şubat | 50.900 ₺ |
| Mart | 51.890 ₺ |
| Nisan | 51.380 ₺ |
| Mayıs | 51.380 ₺ |
| Haziran | 52.380 ₺ |
| Temmuz | 52.890 ₺ |
| Ağustos | 53.930 ₺ |
| Eylül | 54.450 ₺ |
| Ekim | 54.990 ₺ |
| Kasım | 56.600 ₺ |
| Aralık | 58.920 ₺ |