| Versiyon Adı | 1.5 Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 855 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | - |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 1250 lt |
| Boş Ağırlık | 1420 Kg |
| Uzunluk | 4337 mm |
| Genişlik | 1876 mm |
| Yükseklik | 1817 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.454.000 ₺ |
| Mart | 1.469.000 ₺ |
| Nisan | 1.543.000 ₺ |
| Mayıs | 1.511.000 ₺ |
| Temmuz | 1.572.000 ₺ |
| Ağustos | 1.603.000 ₺ |
| Ekim | 1.667.000 ₺ |
| Aralık | 1.670.000 ₺ |