| Versiyon Adı | 1.5 TDCi Trend |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1146 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
| Boş Ağırlık | 1278 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1726 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 55.810 ₺ |
| Şubat | 57.950 ₺ |
| Mart | 57.930 ₺ |
| Nisan | 58.500 ₺ |
| Mayıs | 58.500 ₺ |
| Haziran | 59.650 ₺ |
| Temmuz | 60.240 ₺ |
| Ağustos | 61.420 ₺ |
| Eylül | 62.030 ₺ |
| Ekim | 62.640 ₺ |
| Kasım | 64.490 ₺ |
| Aralık | 67.100 ₺ |