| Versiyon Adı | Kombi 1.6 TDCi Deluxe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | 1521 Kg |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1854 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 97.140 ₺ |
| Nisan | 100.020 ₺ |
| Mayıs | 103.940 ₺ |
| Haziran | 109.150 ₺ |
| Temmuz | 110.230 ₺ |
| Eylül | 136.360 ₺ |
| Ekim | 136.360 ₺ |
| Kasım | 119.650 ₺ |
| Aralık | 113.470 ₺ |