| Versiyon Adı | 1.3 Multijet 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 745 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 159 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 35 lt |
| Bagaj Hacmi | 225 lt |
| Boş Ağırlık | 1155 Kg |
| Uzunluk | 3653 mm |
| Genişlik | 1643 mm |
| Yükseklik | 1551 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 64.400 ₺ |
| Nisan | 64.400 ₺ |