| Versiyon Adı | Cross 1.6 Multijet Street DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1087 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4386 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1556 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 694.900 ₺ |
| Mart | 709.900 ₺ |
| Nisan | 736.900 ₺ |
| Mayıs | 778.900 ₺ |
| Haziran | 851.900 ₺ |
| Temmuz | 952.710 ₺ |
| Ağustos | 1.068.900 ₺ |
| Ekim | 1.094.900 ₺ |
| Kasım | 1.129.900 ₺ |
| Aralık | 1.166.900 ₺ |