| Versiyon Adı | HB 1.6 Multijet Street DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 209 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4368 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 489.900 ₺ |
| Mayıs | 499.900 ₺ |
| Haziran | 544.900 ₺ |
| Temmuz | 567.900 ₺ |
| Ağustos | 589.900 ₺ |
| Eylül | 599.900 ₺ |
| Ekim | 609.900 ₺ |
| Kasım | 615.900 ₺ |
| Aralık | 642.900 ₺ |