| Versiyon Adı | Cross 1.5 Hibrit Street AT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1469 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4386 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1556 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 534.900 ₺ |
| Mayıs | 544.900 ₺ |
| Haziran | 599.900 ₺ |
| Temmuz | 637.900 ₺ |
| Ağustos | 663.900 ₺ |
| Eylül | 673.900 ₺ |
| Ekim | 678.900 ₺ |
| Kasım | 678.900 ₺ |
| Aralık | 707.900 ₺ |