| Versiyon Adı | Panorama 1.6 Multijet Premio |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 290 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 790 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1845 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 72.350 ₺ |
| Mart | 72.350 ₺ |
| Nisan | 72.350 ₺ |
| Mayıs | 72.850 ₺ |
| Haziran | 74.350 ₺ |
| Temmuz | 74.350 ₺ |
| Ağustos | 74.350 ₺ |
| Eylül | 74.350 ₺ |
| Ekim | 75.350 ₺ |
| Kasım | 75.350 ₺ |
| Aralık | 75.350 ₺ |