| Versiyon Adı | Esprit de Voyage E-Tense |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 606 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 360 Nm |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 555 lt |
| Boş Ağırlık | 1760 Kg |
| Uzunluk | 4593 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 3.026.000 ₺ |
| Mart | 3.147.000 ₺ |
| Nisan | 3.210.000 ₺ |
| Eylül | 3.473.000 ₺ |
| Kasım | 3.473.000 ₺ |