| Versiyon Adı | Stepway 1.0 Comfort |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4099 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 446.900 ₺ |
| Ağustos | 455.000 ₺ |
| Ekim | 458.000 ₺ |
| Kasım | 475.900 ₺ |
| Aralık | 434.500 ₺ |