| Versiyon Adı | 1.0 Ambiance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 97 Nm |
| Maksimum Hız | 151 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 320 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4069 mm |
| Genişlik | 1733 mm |
| Yükseklik | 1519 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 69.900 ₺ |
| Nisan | 70.900 ₺ |
| Mayıs | 75.900 ₺ |
| Haziran | 75.900 ₺ |
| Temmuz | 84.900 ₺ |
| Kasım | 85.900 ₺ |
| Aralık | 92.650 ₺ |