| Versiyon Adı | 1.5 DCi Laureate |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 827 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4521 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1682 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 64.450 ₺ |
| Şubat | 65.800 ₺ |
| Mart | 67.950 ₺ |
| Nisan | 69.250 ₺ |
| Mayıs | 69.250 ₺ |
| Haziran | 69.250 ₺ |
| Temmuz | 69.250 ₺ |
| Ağustos | 73.300 ₺ |
| Eylül | 73.700 ₺ |
| Ekim | 73.950 ₺ |
| Kasım | 78.450 ₺ |
| Aralık | 84.250 ₺ |