| Versiyon Adı | 1.6 Shine Bold EAT8 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 930 km |
| Sistem Gücü | 180 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 216 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 580 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 375.000 ₺ |