| Versiyon Adı | 1.2 Shine AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1263 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 572.500 ₺ |
| Nisan | 614.500 ₺ |
| Mayıs | 654.500 ₺ |
| Haziran | 681.500 ₺ |
| Temmuz | 711.000 ₺ |
| Ağustos | 728.000 ₺ |
| Eylül | 743.000 ₺ |
| Ekim | 753.000 ₺ |
| Kasım | 768.000 ₺ |
| Aralık | 866.000 ₺ |