| Versiyon Adı | 1.5 TFSI |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 877 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 405 lt |
| Boş Ağırlık | 1290 Kg |
| Uzunluk | 4191 mm |
| Genişlik | 1794 mm |
| Yükseklik | 1508 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 236.480 ₺ |
| Mayıs | 236.480 ₺ |
| Haziran | 236.480 ₺ |
| Ağustos | 263.480 ₺ |
| Aralık | 270.880 ₺ |