| Versiyon Adı | Sportback 1.5 FSI |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 900 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 224 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4343 mm |
| Genişlik | 1816 mm |
| Yükseklik | 1449 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 842.150 ₺ |
| Temmuz | 892.760 ₺ |
| Ağustos | 919.850 ₺ |
| Kasım | 956.380 ₺ |
| Aralık | 997.600 ₺ |