| Versiyon Adı | 1.2 Ibrida Speciale |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| Ortalama Menzil | ~ 962 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 415 lt |
| Boş Ağırlık | 1305 Kg |
| Uzunluk | 4173 mm |
| Genişlik | 1781 mm |
| Yükseklik | 1539 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 1.849.000 ₺ |
| Kasım | 1.849.000 ₺ |
| Aralık | 1.878.000 ₺ |