Yeni Fiat Doblo Trekking

Yeni Fiat Doblo Trekking
Tofaş Fiat tarafından Bursa'da üretilen Yeni Doblo Trekking, Cenevre Otomobil Fuarı'nda tüm dünyaya tanıtılıyor. Türkiye pazarında “Rockstar” sloganıyla Mayıs ayında satışa çıkarılacak model yeni donanımlarıyla ticari ile binek araçlar arasındaki makası kapatıyor. Yeni Doblo Trekking'in ilk bakışta dikkat çeken en önemli özelliği “Traction+” özelliğinin standart olarak sunuluyor olması. Kaygan zeminlerde yol tutuşu arttırmaya yarayan bu özellik hafif arazi şartlarında da ideal konforu sağlamaya yardımcı oluyor. Özel logolu yan çıtalar, yeni 16” alaşımlı jantlar, yükseltilmiş şasi gibi harici görsel öğelerin yanında, deri kaplamalı ön konsol, kumaş ve deri alaşımlı koltuklar ve kapı panelleri gibi dahili iyileştirmeler aracın kalitesini arttırmış. Yeni Doblo Trekking'in standart donanımları arasında ESP, Hill Holder gibi özellikler bulunurken arka park sensörü, deri vites topuzu, tavan çıtaları, hız sabileyici, 5 inç dokunmatik bilgi-eğlence sistemi gibi donanımlar opsiyonel olarak sunuluyor. Yeni Doblo Trekking'in 10 mm yükseltilen gövdesi Bronzo Magnetico adı verilen yeni bir renk ile tanıtılıyor. Aracın binek arabaların tanıtıldığı en önemli fuarlardan birinde tanıtılıyor olması da Yeni Doblo'nun binek kullanıcı konusunda da ne kadar iddialı olduğunun göstergesi olarak yorumlanıyor.

04.03.2015 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
eren 09.03.2015 00:34

kangoo extrem rakip olarak çıkarmışlar extended grip control vardı, ama kangoodaki sunroof dobloda yok. Ahmet ve meda66 %100 katılıyorum bende seriyi bozmamış oldum :)

tuncay 07.03.2015 11:05

meda66 ya katılıyorum dogru tespit

MEDA66 06.03.2015 11:53

yıllardır milleti kandırdılar ,uçan tenekelerle

Ahmet 04.03.2015 20:09

aracı 1 cm yükselterek trekking demişler 2 cm yükseltip Suv derler 3 cm yükseltip offroad derler.