Yeni DS 9 Sedan

Yeni DS 9 Sedan

Citroen'den ayrıldıktan sonra bağımsız bir marka olarak yoluna devam eden Fransız lüks araç üreticisi DS, yeni sedan modelini müşterilerinin beğenisine sundu.

Yeni DS 9 Sedan modeli premium seviye lüks malzeme ve işçilik kalitesi ile öne çıkmayı başarıyor. Yarı Otonom sürüş özelliklerine sahip olan DS 9, konfor odaklı bir yolculuk vaat ediyor.

Devasa aks mesafesi ile birlikte 5 metreye yaklaşan uzunluğa sahip DS 9, özellikle arka yolcular için geniş bir yaşam alanı ve masajlı koltukları ile makam araçlarına göz kırpıyor.

Eylül ayında Türkiye'de de satışa sunulması beklenen Yeni DS 9 Sedan modelinin tanıtım videosu dünyaca ünlü Paris Louvre Müzesi'nde çekildi.


28.06.2021 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Misafir-3078 04.08.2021 23:52

Yani bu kadar premium otomobile bu aslan dişi diye tabir edilen basit farlar olmuşmu? Demekki premium otomobil yapmak her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Siz hiç mercedes,bmv veya audinin üst düzey otomobilleeinde bu basitliği görebilirmisiniz? DS güzel otomobil yapmış hepsi bu!

Misafir-7253 28.06.2021 17:07

Genel olarak güzel. Sadece peugeot modellerinde yaygın olarak kullanılan kaplan dişi led farlarını itici buluyorum. Ayrıca peugeot 208 gibi alt sınıf bir modelle aynı olan bu led far bu modelin de prestijini düşürüyor.