Toyota RAV4

Toyota RAV4 Tanıtım Broşürü


FARKEDİLMEYİ SEVENLER İÇİN TASARLANAN YENİ RAVA4, SAĞLAM ŞEHİRLİ TARZI VE İÇ TASARIMDAKİ USTALIĞINI RAFİNE BİR DURUŞLA BİRLEŞTİRİYOR. FARKLI VERSİYONLARLA SATIŞA SUNULAN RAV4; KUVVETLİ DIŞ HATLARI, ÖN LED FARLARI VE BÜTÜN DETAYLARIYLA MODERN DÜNYA İÇİN TASARLANMIŞ GÜÇLÜ BİR SUV OLARAK ORTAYA ÇIKIYOR. 


KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEN ÜSTÜN HYBRID TEKNOLOJİSİ İLE YENİ RAV4, İSTEDİĞİNİZ GÜCÜ MENZİL VE TASARRUFTAN ÖDÜN VERMEDEN SİZE GETİRİYOR. YENİ 2.5 LİTRELİK HİBRİT MOTORU, ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ SIRASINDA MÜKEMMEL BİR SESSİZLİK SAĞLIYOR. TAMAMEN YENİLENEN RAV4 HYBRID, PERFORMANS VE TEKNOLOJİDE ÇAĞ ATLIYOR.


TOYOTA'NIN YENİ GLOBAL MİMARİSİ (TNGA) PLATFORMU SAYESİNDE DİLEDİĞİNİZ KUVVET VE KONTROLLE RAHAT, DOĞAL BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ YAŞAYIN. BU PLATFORM DÜŞÜK AĞIRLIK MERKEZİ VE SERT GÖVDE YAPISIYLA MÜKEMMEL SÜRÜŞ VE DENGE SAĞLIYOR, BÜTÜN BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILIYOR. GELİŞTİRİLMİŞ AWD (4X4) SİSTEMİ, KAYGAN ŞARTLARDA ÜSTÜN YOL TUTUŞU SAĞLIYOR VE RAKİPSİZ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ YAŞATIYOR


RAV4'ÜN SAĞLAM DIŞ VE RAFİNE İÇ TASARIMI, SEGMENTİNDEKİ EN İYİ STANDART TEKNOLOJİ ÖZELLİKLERİYLE TAÇLANIYOR. BU ÖZELLİKLER ARASINDA TOYOTA MARKASINDA BİR İLK OLAN DİJİTAL KAMERALI İÇ DİKİZ AYNASI, PANORAMİK GÖRÜNTÜ MONİTÖRÜ, YENİ JBL PREMIUM SES SİSTEMİ VE 8" YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DOKUNMATİK BİR EKRAN VAR. YENİ RAV4'LE EN SON ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA.


HİSLERİNİZE HİTAP EDEN KALİTELİ YAPISIYLA YENİ RAV4'ÜN KABİNİ KENDİNE HAS BİR GENİŞLİK, RAHATLIK VE İNCE DÜŞÜNÜLMÜŞ TASARIM ÖZELLİKLERİNE SAHİP. KATLANABİLİR KOLTUKLAR UZUN YOLCULUKLARDA SİZE DAHA ÇOK BAGAJ ALANI SAĞLIYOR. AMBİYANS AYDINLATMA, ELEKTRİKLİ AÇILABİLİR PANORAMİK CAM TAVAN, PREMIUM YUMUŞAK DOKULU ALANLAR, KARARTILMIŞ ARKA - ARKA YAN CAMLAR VE TAMAMI DERİ SEÇENEĞİ İLE YENİ KOLTUK DÖŞEMELERİ İLHAM VERİCİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ YAŞATIYOR VE BÜTÜN YOLCULAR İÇİN YOLCULUĞU SON DERECE RAHAT VE KEYİFLİ BİR HALE DÖNÜŞTÜRÜYOR.