Shaquille O’Neal'dan Satılık Porsche

Shaquille O’Neal'dan Satılık Porsche

Gelmiş geçmiş en iyi basketbolculardan biri olarak gösterilen eski NBA oyuncusu, yeni iş adamı 2 metre 16 santimetre uzunluğundaki Shaquille O'neal'ın dünyaca ünlü Amerikalı West Coast Customs modifiye firması tarafından tasarlanan Porsche Panamera'sı internet üzerinden satışa çıkarıldı.

Atlanta eyaletinin banliyösü, Georgia, Decateur'de olduğu bildirilen tamamen siyah bu özel Panamera eBay Motors aracılığı ile 69.000 Amerikan Doları fiyat etiketiyle satılıyor.

Tamamen siyah jantlar, en koyu tonda cam filmleri ve siyah deri döşeme ile karalara bürünmüş NBA emeklisi Shaquille O'neil'ın Porsche Panamera'sının kaputunun altında ise tam bir hayal kırıklığı yatıyor. 3.6 litrelik V6 motoru ile giriş seviyesinde minimum güç üreten bu Panamera, bir zamanlar sahanın tozunu attıran 42 yaşındaki Shaq'ın emekliliğine yakışır, huzur dolu bir otomobil olmuş.

Panamera gibi etkileyici bir araca pek de yakışmayan bu motor, zaten Avrupa'da birkaç yüz bin euro'ya satılan Panamera'yı satın alacak gücü olanlara en az V8 motorlu olarak tercih etmeleri tavsiye ediliyor.

17.12.2012 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
yildiray 10.03.2014 10:40

Oldukca iyi ve mukemmel bir araba tasarlamislar ve sinifinin en dikkat cekici olarak goruyorum