Kia'dan Sevgililer Günü Hediyesi

Kia'dan Sevgililer Günü Hediyesi
Kia, sizi facebook sayfasında aşkı, kendi yaratıcı fotoğraf karenizle anlatmaya davet ediyor. Aşkınızı bir fotoğrafla anlatın, Kia'nın facebook sayfasında paylaşın, en çok beğenilen olun, Kia'nın Sevgililer Günü ödülünü siz kazanın. Kia'nın, Sevgililer Günü için facebook kullanıcılarına, 01 – 10 Şubat tarihleri arasında düzenlediği bu yarışmada birinci gelecek çift, A'jia Hotel'de çok özel bir Sevgililer Günü paketi ile ödüllendirilecek.

Sevgililer Günü paketi, 14 Şubat günü A'jia Hotel deluxe odada çift kişilik konaklama, Türk kahvaltısı, A'jia Restaurant'ta 2 kişilik Ala Carte yemek ve şarap menüsü, 30 dakikalık iki kişilik masaj ve özel ikramlardan oluşuyor.

Bu muhteşem hediyeye ulaşmak için yapılması gereken ise son derece basit. 01 – 10 Şubat tarihleri arasında Kia Facebook sayfasındaki duvara, aşkınızı en iyi şekilde ifade ettiğine inandığınız fotoğrafı eklemeniz yeterli olacak. Duvara eklenen fotoğraflar arasından jüri tarafından en beğenilen fotoğrafın sahibi, ödülü almaya hak kazanacak.

Kia, tüm aşık çiftleri http://www.facebook.com/kiaturkiye sayfasına davet ediyor.

04.02.2011 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!