Kia Sportage

Kia Sportage Tanıtım Broşürü

Yeni KIA Sportage’ın sizde uyandırdığı heyecanı düşünün, şimdi bunun üzerine uçlarda yaşayanların, hıza düşkünlerin, güç meraklılarının ve adrenalin severlerin beklentilerini ekleyin. Sonuç size yeni KIA Sportage GT Line’ı verecek.

O, stil ve sportizmi cesaretle harmanlar. Kendini gösteren çizgileri, sert atletik yapısıyla, içinde bulunan o üstün gücü tasarımına yansıtır. LED sis lambaları, çift egzoz borusu, iddialı ön ızgarası onun tasarımındaki cesur ayrıntılardan sadece birkaçı.

SUV ile ilgili kabul edilmiş yargıları değiştirmenin zamanı geldi. Yeni KIA Sportage GT-Line’da kendinizi bir spor otomobilde hissedeceksiniz. Deri kaplama direksiyon simidi ve vites topuzu bu performansa şıklık kazandıracak. Üstelik direksiyon simidinin kesik dizaynı sürüş sırasında gerçekleştireceğiniz anlık reaksiyonlar için tasarlandı. Hem ergonomik hem sportif...

Yeni KIA Sportage GT-Line performansıyla heyecan sunarken güvenlik donanımlarıyla da güven verir. Kör Nokta Uyarı Sistemi, sürüş esnasında bakış açınızın dışındaki tehlikelere karşı sizi uyarır. Şerit Takip Asistanı, sahip olduğu kamera ve sensörlerle yolu takip eder. Şeridinizden çıkmanız durumunda size haber verir ve yeniden şeridinize dönmenize yardımcı olur. Akıllı Hız Sabitleyici ise sürüş esnasında hızınızı sabitler. Yolculuk boyunca aynı hızda ilerlemenizi sağlar. Eğer yol boş değilse, hızını öndeki aracın hızına göre yeniden belirler.

KIA’nın dünyamız için ürettiği diğer üstün teknoloji olan AdBlue sayesinde yeni Sportage’ınız tam bir “çevreci dizel” olarak adlandırılır. AdBlue enjeksiyonu sayesinde Sportage’lar emisyon oranını çok ciddi oranda düşürürken, egzozdan çıkan gazlar, AdBlue ile tepkimeye girerek doğaya zararı olmayan saf azot ve su buharına dönüşür. Yeni Sportage, doğayı da sizi düşündüğü kadar düşünür.  Yeni Sportage Dizel, SmartStream teknolojisiyle bugüne kadar ürettiğimiz en temiz dizel motor olma özelliğine de sahip. Üstelik verimlilikten de asla ödün vermez. 1.6 litre hacimli SmartStream motor, 136 ps ve 320 tork üretir. 100 litrede ortalama 4.7 litre yakıt tüketir ve sadece 123 gr/km karbon salınımı gerçekleştirir.