Duster'a Yeni Donanım Paketleri

Duster'a Yeni Donanım Paketleri
Dacia, ülkemizde başarılı bir satış rakamına ulaşan SUV segment temsilcisi Duster modeline 3 yeni donanım paketi daha ekledi. Daha önce satışta olan Ambiance ve Laureate paketlerini Ambiance New Age ve Laureate New Age olarak tekrar düzenleyen Dacia, ayrıca modelin Navigasyon donanımını standart olarak sunan Adventure paketini satışa sundu. Daha önceki donanım paketlerinde çok kısıtlı bir donanım sunan Duster, yeni paketlerinde de bu durumdan kurtulamadığı görülüyor. Modelin baz versiyonu olan Ambiance New Age paketinde sadece, sürücü ve yolcu hava yastığının yanısıra, ABS, fonksiyonel direksiyon ve sis farı standart olarak sunuluyor. Laureate New Age donanım paketinde ise Ambiance paketine ek olarak klima, yol bilgisayarı, ön kol dayama ünitesi ve alaşım jantlar standart olarak sunuluyor. 4x2 ve 4x4 olarak iki farklı çekiş sistemi ile satışa sunulan Duster, ayrıca dizel motor seçeneğinde 90 ve 110 beygir olarak iki farklı motor hacmine sahip olarak 33.200 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

06.06.2013 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
uzunlar ali 25.02.2015 20:09

şunun biraz daha donanımlarını çoğaltıp ,altmış altmışbeşe verseler kimse diğer suv lara bakmaz. şu an ben bile düşünüyorum. motor seçeneklerinde problem yok. benzinli fazla yakıyor. biraz işçilik le beraber Duster bu işi götürür. nissan a baktım yanına yaklaşılmıyor. dedimya hepsini düşünmek gerek .yakıt, parça, servis...teşekkürler.

nuri 15.09.2014 13:45

Neden otamatik dizel çikarmıyor.

Arif 30.09.2013 18:31

2012 model4x2 dcimodelini aldım ogünden sonra aracınkaportasının her cm2 sini inceliyorum duster ve stepvay modellerine bakıyorum genelde aracın kaportasında en az 3 -5 defo mevcut(Boya akıntısı ,sacın preslenirken oluşturduğu çizikler,kapılarla şase arasındaki açıklıklar,Döşeme yamuklukları,mevcut. mühendisleri tam kontrol etmiyor herhalde,bu tür eksikliklerigiderip pastik ve metal malzemenin kalitesini artırmalı,örn boyası dökülen saç anında paslanıyor. Renoda bu yok mesala. Araç üzerinde biraz daha çalışılırsa iyi olacağı kanısındayım.Tabii atlar giderim diyenler için sıkıntı yok hayırlı olsun.

mühendis 07.06.2013 09:27

hiç bi fark yok new age miş 2tırıvırı şey eklenmiş