| Versiyon Adı | 1.0 Eco-G Expression |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 625 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.0 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 478 lt |
| Boş Ağırlık | 1331 Kg |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1621 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.132.000 ₺ |
| Nisan | 1.177.000 ₺ |
| Ağustos | 1.189.000 ₺ |