DFM Avrupaya Daldı

DFM Avrupaya Daldı

Çin'de Nissan, Honda, Kia Motors, PSA'nın (Peugeot –Citroen) resmi üreticisi olan DFM,( Ülkemizde Yeşilkaya grubu şirketlerinden MGY Otomotiv A.Ş. tarafından temsil edilmekte ve distribütörlüğü yapılmaktadır) Türkiye'nin ardından Avrupa'da yeni pazarlara açılmaya başladı.

Ticari araçlarda konfor ve uygun fiyat avantajını birlikte sunan DFM üç ticari araç modeliyle 2011'in başından itibaren Avrupa'da da otomotiv pazarını harekete geçirdi.

İki yıldır Almanya İtalya ve diger Avrupa ülkelerinde Mini ticari araç modellerini satan DFM, şimdi Almanya, İtalya, Polonya, İspanya ve Fransa otomotiv piyasasında üç farklı ticari araç modelinin satışına başladı.

DFM, İtalya , Almanya, Polonya, İspanya ve diger birçok Avrupa ülkesinde Succe, Rich ve Mini ticari araç modelleri ile pazarın yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor. DFM bu ülkelerde 2012 yılı sonunda pazarda yüzde 3'lük pazar payına ulaşmayı hedefliyor.

14.04.2011 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!